Şirket Dinamizmimiz Hakkında

HHG Makina
Kurumsal anlamda özel bir şirkettir. Her özel şirkette olduğu gibi, öncelikli amacı kaliteli işler ile adını bir marka yapmak olan HHG Makina, diğerlerinden bir yönü ile ayrılmakta ve bunu bir avantaja çevirebilmektedir; Tecrübeli ve dinamik kadrosu.Çalışma ekibinin yaratıcı gücü, prensipli ve de kaliteli iş anlayışı ile birleşince ortaya büyük işlerin altına imza atabilmiş sağlam duruşlu bir şirket görüntüsü çıkıyor.

Yükselme ve İlerleme

Ofis yaşantısı ile bile dışarıdan bakan gözlerin hayranlıkla izlediği HHG Makina Şirketi, insan ilişkilerinde sağlam zincirlerin kurulabilmesi için öncelikle kendi içindeki ilişkilerin kuvvetli olması gerektiğinin bilincindedir. Çalışma ekibinin en alt kademesinden, yönetim kadrosuna kadar herkes bu bilinçle hareket ettiği için şirketin çıkarttığı bütün işler pozitif bir ortamda zevk ve mutlulukla yapılmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak yaratılan her fikir, her proje olumlu tepkiler almakta ve HHG Makina Şirketi aranılan bir şirket kılmaktadır.

Çalışma Ortamımız

Şirketlerimiz için çalışan herkes bu şirketin sahibidir. Bu bağlamda herkes kendi işi için çalışmakta ve en iyisi için ter dökmektedir.Şirketin en büyük artılarından biri makina sektöründe güçlü bağlantılara sahip olmasıdır.Üretim ve pazarlama ekibinin geniş bağlantı ağı ve Türkiye içindeki sağlam yeri, çalışan ekibinin yaratıcı kadrosu ile birleşerek kuvvetli ve diğerlerinden avantajlı bir harman oluşturmaktadır.Her işi bir bütün olarak ele alıp avantajları ile en kısa sürede hayata geçirebilen HHG Makina şirketi her zaman bir adım önde olacaktır.

İletişim Bilgileri

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 67. Blok
No:2/4 Nilüfer BURSA Türkiye
Tel:  (0090)224 443 41 59
Fax: (0090)224 441 74 55
E-mail: info@hhgmakina.com

Takip Edin

Sizden Gelenler

HHG Makina sizden gelen istek ve görüşlere çok önem verir ve 24 saat içerinde sizde mutlaka geri dönüş yapılır.

Firmamız daha iyiye ulaşmak için
bir veribankası oluşturmuştur.Sizden gelen bilgiler ve işlerimizden kazandığımız tecrübe bu veribankasında saklanır.