1.
Ref
Rollmech Mühendisliği

Rollmech mühendislik bölümü, tasarım, prototip, doğrulama, analiz ve validasyon yetenekleriyle global otomotiv sektöründe konusunda uzmandır. Gerekli bütün yazılımları, ekipmanları, test ve korelasyon uzmanlarıyla ilk seferde doğruyu yapmak yaklaşımıyla çözüm sunar. En basit çözümlerden en karmaşık çözümlere kadar gerekli bütün testleri yapmaya yetkindir.Rollmech mühendislik bölümü, tasarım, prototip, doğrulama, analiz ve geçerli kılma yetenekleriyle global otomotiv sektöründe uzmandır..
Our people Ficosa develops its activity in an industry that is so competitive and demanding that the human team is the only asset that is difficult to imitate. Because of this, we need to implement all the mechanisms that are necessary to recruit the best professionals and to get the best potential of our teams to maintain our competitive advantage in the future. In this sense FICOSA looks for collaborators who share our identity features
3.
Ref
SKT Yedek Parça ve Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1955 yılında kurulmuş, halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 20.000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Diniz Holding bünyesinde otomotiv sanayi başta olmak üzere, bir çok sanayi koluna hizmet veren SKT; inançlı, bilinçli ve sistemli çalışmayı ilke edinmiş, kalite ve teknolojik gelişmeleri özümseyerek, bugün 300 kişinin istihdam edildiği bir kurum olarak sektördeki yerini almıştır.
Vizyon Otomotiv ürün ve hizmetlerinde Türkiye'nin lider tüketici şirketi olmak. Misyon Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun otomotiv ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye Otomotiv Pazarı’nın lideri ve Ford Avrupa'nın üretim merkezi olmak.

Contact Information

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 67. Blok
No:2/4 Nilüfer Bursa TURKEY
Phone:  (0090)224 443 41 59
Fax: (0090)224 441 74 55
E-mail: info@hhgmakina.com

Follow Us

Recent Posts

Puts great emphasis on the wishes and views on your machine, HHG Machine 24 hours you are definitely in return.

Our company for the better
has created a Database. Information from you and gained from work experience is stored in the data base.